TOVAR V AKCII

Cena 1,95 EUR
Cena 3,45 EUR
Cena 4,45 EUR

ANKETA

Ako sa vám páči táto stránka ?

Veľmi sa mi to páči 91% Páči sa mi to 4% Nie veľmi sa mi to páči 3% Nepáči sa mi 2%

KONTAKTNÉ ÚDAJE

Marilyn
Námestie Slobody 18
066 01 Humenné
napíšte nám
 

 

 

 

 


DODACIE PODMIENKY
Dodacie podmienky

 

Doprava a poštovné

Tovar Vám dopravíme bezpečne  poštou ( Doporučene) , na poštovú, alebo fakturačnú adresu uvedenú v objednávke. Dátum dodania tovaru je v priebehu 7 dní od objednania tovaru.

 

Možnosti doručenia a poplatky


Dobierka + poštovné  3 € :

(Klient zaplatí za šperky a vlasové ozdoby a poštovné až pri prevzatí na pošte. V jednej sume bude zarátaná cena tovaru + cenu za dobierku).

 

NEPREHLIADNITE !!! – zásielku doručovanú poštovým doručovateľom si vždy pozorne prezrite a pokiaľ zásielka vykazuje známky mechanického poškodenia, odmietnite jeho prevzatie. V prípade, že to bude možné, otvorte zásielku pred doručovateľom. Pokiaľ bude javiť známky poškodenia, okamžite balík reklamujte. Pokiaľ balík s poškodením prevezmete a na túto skutočnosť prídete neskôr, pošta reklamáciu neuzná. Za poškodenie spôsobené nesprávnym zaobchádzaním pri doručovaní neručíme.

 

Možnosti platby

 

Dobierka pošta

Klient zaplatí za tovar a poštovné až pri prevzatí. V jednej sume bude zarátaná cena tovaru + cena poštovného + cena dobierky. Pri tomto type doručenia tovaru klient neplatí za tovar vopred na účet predávajúceho.

Klient je povinný zaplatiť zálohu vopred v prípade objednávky nad 200 Eur. V tomto prípade klient vyplatí zálohu 100 Eur. vopred na účet predávajúcemu, zvýšnu čiastu doplatí pri doručení zásielky.

 

Ochrana osobných údajov.

Podľa zákona č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov sú  Vaše osobné údaje u nás v bezpečí. Ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.bizuteriain.com uchovávame a spracúvame osobné údaje v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Poskytnutie údajov je z vašej strany dobrovoľné. Vyplnením objednávacieho formulára a teda registračných údajov dávate súhlas s použitím, spracovaním a uložením Vašich osobných údajov do našej databázy. Na písomnú žiadosť zákazníka budú osobné údaje z databázy vymazané a nebudeme ich ďalej spracovávať.

 

Kupujúci udeľuje predávajúcemu tento súhlas na dobu neurčitú. Súhlas so spracovaním osobných údajov môže kupujúci odvolať kedykoľvek písomnou formou. Súhlas zanikne v lehote 1 mesiaca od doručenia odvolania súhlasu kupujúcim predávajúcemu a údaje budú následne vymazané.

MzRmND